Meniu
0
Norai
Nežinai, ką padovanoti? Leisk išsirinkti tai, ko reikia labiausiai! Dovanų kuponai

Dviračio bagažinės

Puslapio apačioje pateikiame gaires, kurios palengvins Jums dviračio bagažinės išsirinkimą. Trumpai aptariame kiekvieną filtrą ir patariame į ką atkreipti dėmesį, nuo ko pradėti renkantis bagažinę dviračiui.


Iš viso prekių: 44
Greitas pristatymas TOP
Thule Tour bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas TOP
M-Wave Screw-On II A bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas TOP
Ibera PakRak Touring IB-RA15 bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas
Tubus Tara bagažinė dviračio priekiui
Racktime Standit 29 bagažinė
Greitas pristatymas
Racktime Eco Tour 28" bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas
M-Wave balnelio iškyšos spaustukas 31.8 mm
Greitas pristatymas
YA-73SEJA bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas
Absolut bagažinės tvirtinimo komplektas 250 mm
Greitas pristatymas
Thule Pack 'n Pedal bagažinės priedas
Greitas pristatymas
O-Stand Adjust III bagažinė dviračiui
Tubus Logo Evo bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas
Absolut bagažinė dviračiui ant balnelio iškyšos
Greitas pristatymas
Tubus Vega 29” bagažinė dviračiui
Greitas pristatymas
Racktime Clipit bagažinė dviračiui
SKS Infinity MIK universali bagažinė

Dviračio bagažinė yra labai svarbi, išskyrus tuos atvejus, kai dviratį naudojate grynai sportiniams tikslams. Visais kitais atvejais – kelionės į darbą, pasivažinėjimai po miestą, piknikas užmiestyje, susitikimai su draugais – bagažinė yra itin svarbi, nes leidžia saugiai vežtis su savimi bet kokius nedidelius daiktus, ar tai būtų atsarginis drabužių komplektas, ar darbo reikmenys, ar užkandžiai, ar bet kas kita.

Galinės bagažinės yra pačios populiariausios, tokia bagažine galima pervežti nuo 10-50 kg svorio, priklausomai nuo modelio. Didžiausias jų privalumas tas, kad neapsunkina vairavimo.

Priekinės bagažinės sutinkamos kur kas rečiau, jos dažnai naudojamos kaip papildoma priemonė, kai galinėje bagažinėje pervežamas didelis svoris ir jį reikia perskirstyti, priekinės bagažinės rekomenduojama neperkrauti, nes didelis svoris daro spaudimą priekiniam ratui ir apsunkina vairavimą.

Priedai – tai yra detalės, reikalingos montuojant bagažinę, taip pat gumos, spaustukai ir tinkleliai, kuriais pritvirtinamas krovinys, ir kitos smulkios, bet reikšmingos detalės, kurios padarys važiavimą saugesniu ir malonesniu.

Dviračio bagažinių gamintojai

Ergotec (Vokietija)  – šis prekės ženklas buvo įvestas į rinką 2009 m. ir greit tapo žinomas dėl kokybiškos produkcijos, t.y. ergonomiškų dviračių komponentų, nuo pedalų iki vairo. Gamintojai, siekdami suteikti dviratininkams kuo daugiau komforto, nuolat siūlo naujoves, dėl kurių šie komponentai tampa itin patogūs naudoti. Visos dviračių dalys turi praeiti sudėtingus ilgalaikius bandymus, po kurių joms priskiriamas saugos lygis pagal „ergotec“ saugos skalę.

Hebie (Vokietija) – gamina dviračių komponentus nuo 1868 metų. Įsivaizduojate kompaniją, turinčią daugiau nei 150 metų patirties? Norint tiek laiko išsilaikyti rinkoje, reikia kažką daryti ypatingai gerai. Hebie nuo 1868 metų yra patikimas dviratininkų partneris, žinomas dėl išskirtinės kokybės.

Ibera (Taivanis) buvo įkurta 2004 m. ir greitai užsitarnavo gerą vardą savo puikiais gaminiais – dviračių krepšiais, gertuvių laikikliais ar bagažinėmis, – kurie palengvino daugelio dviratininkų gyvenimą. Ibera vadovaujasi principu, kad dviračiai, kaip žmogui naudinga ir aplinkai draugiška transporto priemonė, turėtų tapti neatsiejama daugelio žmonių gyvenimo dalimi, todėl gamina novatoriškus ir patikimus gaminius, skirtus tiems, kurie dviračiu vyksta į darbą, važinėja laisvalaikiu ar leidžiasi į keliones.

M-Wave (Vokietija) išaugo iš šeimos verslo, kurio pradžia siekia 1924 m. M-Wave dviračių aksesuarai pasižymi funkcionaliu dizainu ir žemomis kainomis. M-Wave idėja – siūlyti dviratininkams pažangius sprendimus, kurie palengvintų jų gyvenimą. Tai pasiekiama dėl aukštų kokybės ir gamybos standartų, kuriais pasižymi šis prekės ženklas. Taigi, jei ieškote praktiškų „pagalbininkų“, kurie smarkiai nepalengvintų jūsų piniginės, M-Wave yra tinkamas pasirinkimas.

Master Lock (JAV)– kompanija daugiau nei 100 metų gamina dviračių spynas, kitas dviračių apsaugos priemones, priedus ir aksesuarus. Per 100 metų, Master Lock įgijo nepriekaištingą reputaciją, o jos produktų patikimumas nekelia nei mažiausių abejonių.

O-Stand (Taivanis) – kompanija buvo įkurta 1991 metais ir greitai išsikovojo pripažinimą savo inovatyviais technologiniais sprendimais. Jie gamina atramines kojeles, bagažines, skambučius, laikiklius gertuvėms ir kitus aksesuarus. O-Stand siekia būti geriausiu dviratininkų partneriu kelyje.

Racktime (Vokietija) – kompanija, pagarsėjusi inovatyviais sprendimais gaminant dviračiams skirtas bagažines, krepšius ir kuprines. Racktime yra gamintojas, kuris diktuoja naujas tendencijas rinkoje.

Rixen & Kaul (Vokietija) gamina mobiliųjų telefonų laikiklius, adapterius, kelioninius krepšius, dėžes naminiams gyvūnams ir kitus priedus, kurių gali prireikti keliaujantiems dviračiu, motociklu arba automobiliu.

Specialized (JAV) – ši kompanija gerai žinoma dviračių mylėtojams. Specialized yra ilgamečiai lyderiai dviračių gamybos srityje, vertinami dėl nepriekaištingos kokybės ir technologinių inovacijų. Kai kurie jų sukurti dviračiai įėjo į istoriją ir šiandien rodomi muziejuose. Specialized gaminami dviračių aksesuarai yra tokie pat kokybiški, kaip ir jų dviračiai.

Thule (Švedija) buvo įkurta 1942 metais, įmonė gamina automobiliams skirtus dviračių laikiklius ir kitą įrangą, susijusią su transportavimu bei sportu atvirame ore. Remdamasi aukščiausiais saugos standartais ir naujausiais medžiagų tyrimais, Thule kuria praktiškus, tvirtus dviračių komponentus, kuriais galima pasikliauti.

Tubus (Vokietija)  gamina dviračių bagažines ir yra įsipareigojusi bekompromisei kokybei, jų bagažinės yra lengvos, tvirtos, patikimos, jos testuojamos laboratorijoje pačiomis įvairiausiomis sąlygomis ir yra atsparios praktiškai bet kokiems aplinkos veiksniams.

Voxom (Vokietija) gamina išskirtinės kokybės, laikui atsparius, patikimus dviračių aksesuarus už protingą ir subalansuotą kainą.

Ką daryti, jei norimo modelio šiuo metu parduotuvėje nėra?

Esant tokiai pasiūlai ir modelių įvairovei, ne visi modeliai laikomi fizinėje parduotuvėje ir ne visi netgi gamintojo sandėliuose. Parduotuvėje esančią prekę galite nusipirkti iš karto. Gamintojo sandėliuose esančias prekes galima užsakyti, o jums teks bent savaitę palaukti, kol prekė atvyks į Lietuvą.

Jei prekė išparduota – nereiškia, kad turite nuleisti rankas, eiti į kompromisus ir įsigyti kitą, mažiau tinkančią prekę. Tiesiog kreipkitės į pardavėjus, kurie jums paaiškins, kada bus papildyti sandėlio likučiai arba prekių siunta atvyks į Lietuvą.